خانه » اخبار » عکسی که باعث دیدن کابوس میشود + جزئیات

عکسی که باعث دیدن کابوس میشود + جزئیات

با سلام درخدمت شما هستیم با مطلب جذاب و هیجان انگیز دیگر با نام عکسی که موجب کابوس دیدن فرد میشود ! همراه ما باشید در مجله شگفت انگیز های ونوکس


دیدن این عکس باعث کابوس یا حتی مرگ !

نگاه کردن به این عکس باعث دیدن کابوس میشود. شاید این عکس را دیده باشید و به عنوان یک عکس فتوشاپ و خیلی ساده به آن نگاه کرده باشید، اما این عکس ۷ سال است میان عده ای رد و بدل میشود و عکاسش مشخص نیست، در ۷ سال اخیر حدود ۳۶۷ دختر در رده ی سنی پانزده، هفده و هجده سال و ۲۵۶ پسر در رده ی بیست و یک، بیست و سه و هجده سال ادعا کردند که با دیدن این عکس قبل از خواب همین قیافه و شکل و چشم را در خواب دیده اند و حتی ۱۴ نفر هم بر اثر ترس زیاد و درک کم خودکشی کرده اند!

عکس مورد نظر

عکسی که باعث دیدن کابوس میشود + جزئیات

عکسی که باعث دیدن کابوس میشود + جزئیات


تحقیقات راجب عکاس

پلیس ۴ سال به دنبال عکاس این عکس گشت. تا بفهمد چه کسی باعث ترس و مرگ نوجوانان و جوانان میشود. اما بعد از ۴ سال پرونده این عکس بسته شد، اما دانشمندان با تحقیق زیاد به این نتیجه رسیدند که دیدن کابوس بر اثر این عکس ترس را در وجودمان میکشد و باعث تقویت روحیه ما میشود!


دانشمندان

دانشمندان میگویند برای این که کابوس این عکس را ببینیم و روحیه ما قوی شود باید حداقل ۲۰ دقیقه قبل از خواب، به مدت ۲۰ دقیقه به گوشه کنار این عکس (مخصوصا چشم ها) نگاه کنیم و حداقل ۳۵ بار جمله ی “من از تو نمیترسم” را تکرار کنیم. به کسانی که تحمل ترس رو ندارن دیدن این عکس توصیه نمیشود !


به پایان این مطلب رسدیدیم امیدواریم همانند مطالب قبلی از این پست نیز لذت برده باشید ما رو با نظرات خوبتون دلگرم کنید سپاسگذاریم

اشتراک گذاری مطلب
آیا در قسمتی از سایت دچار مشکل شده اید ؟گزارش مشکل

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Xبستن تبلیغات
تبلیغات