خانه » اخبار » سند تجاوز کریس رونالدو منتشر شد | ماجرای تجاوز کریس رونالدو

سند تجاوز کریس رونالدو منتشر شد | ماجرای تجاوز کریس رونالدو

در این قسمت از ونوکس همراه شما هستیم با خبر ” تجاوز کریس رونالدو به کاترین مایورگا ” همراه ما باشید

چند روز قبل نشریه آلمانی اشپیگل گزارشی در مورد پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا در سال ۲۰۰۹ را منتشر کرد و حالا همین نشریه اسناد جدیدی در خصوص ستاره پرتغالی در رابطه با این پرونده فاش کرده است.

اشپیکل معتقد است:

در این اسناد که اشپیگل معتقد است هیچ شکی در مورد واقعی بودن آن وجود ندارد، رونالدو در خصوص چگونگی رخ دادن این اتفاق توضیحاتی ارائه داده و امضای او، وکیلش و همچنین کاترین مایورگا زیر این اظهارات وجود دارد. همچنین طبق این توافقنامه رونالدو مبلغ ۳۷۵ هزار دلار را به عنوان حق السکوت به کاترین داده تا این پرونده همانجا بسته شود.

سند تجاوز کریس رونالدو منتشر شد + عکس

سند تجاوز کریس رونالدو منتشر شد + عکس

سند تجاوز کریس رونالدو

در این سند، نام رونالدو با استفاده از اسم مستعار “Topher” به کار رفته است که این مسئله توسط وکلا در سند نیز توضیح داده شده است. همچنین اشپیگل مدعی شده ساعتی بعد از رخ دادن این اتفاق تماسی از سوی یک خانم با صدای گریان با پلیس گرفته شده و این زن بعد از شرح دادن ماجرا از بردن نام رونالدو خودداری می کند و می گوید این اتفاق توسط یک شخص مشهور و یک ورزشکار انجام شده است.

باید دید واکنش رونالدو و وکلایش به این افشاگری چه خواهد بود و آیا در انتها آنها این اتهام سنگین را می پذیرند یا خیر.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید اگر نظری پیشنهادی دارید از طریق نظرات یا فرم های موجود در سایت اقدام کنید خوشحال میشویم با شما هم کلام شویم

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مشاهده کنید :

علت فوت بهرام شفیع مجری برنامه ورزشی چه بود؟

سند تجاوز کریستیانو رونالدو منتشر شد, ماجرای تجاوز جنسی کریستیانو رونالدو , خبر تجاوز کریس رونالدو به یک دختر , جریان تجاوز کریستین رونالدو چیست ؟, خبر تجاوز کریس رونالدو + فیلم ,  تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا
باکس دانلود
    زمینه دلخواه های شما - به فایل راهنما مراجعه کنید
اشتراک گذاری مطلب
آیا در قسمتی از سایت دچار مشکل شده اید ؟گزارش مشکل

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Xبستن تبلیغات
تبلیغات