اخبارگوناگون

آیا یکشنبه 26 آذرمدارس تعطیل میباشند ؟

در این لحظه از ونوکس در خدمت شما عزیزان هستیم با خبر تعطیلی مدارس آیا میخواهید بدانید امروز 26 اذر کدام مدارش تعطیل و دلیل تعطیلی آنان چه بوده ؟

وضعیت آلودگی هوا

طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا،انتظار می رود همراه با افزایش نسبی غلظت آلاینده ها تا روز یکشنبه، شرایط کیفی هوای نامطلوب به ویژه برای گروه های حساس در اکثر مناطق شهر تهران همچنان تداوم داشته باشد.

مدارس تبریز تعطیل شد

همه مدارس تبریز به علت آلودگی هوا فردا یکشنبه تعطیل است.

تعطیلی 26 اذر مدارس تبریز
تعطیلی 26 اذر مدارس تبریز

آیا یکشنبه 26 آذرمدارس تعطیل میباشند ؟

آلودگی هوا در سال تحصیلی ۹۶ مدارس تهران را تعطیل نکرده بود،‌این نخستین بار است که بخشی از مدارس پایتخت به دلیل آلودگیپ هوا تعطیل می‌شود.
عضر امروز اعلام شد زنگ ورزش مدارس در روز یکشنبه ۲۶ آذر ۹۶ تعطیل است. امروز هم زنگ ورزش مدارس به دلیل انباشت آلودگی هوا تعطیل شده بود.

همچنین پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران اعلام کرد؛ با توجه به افزایش غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از ۲.۵ میکرون و قرارگیری وضعیت هوا در شرایط ناسالم برای گروههای حساس و همچنین پایداری و سکون نسبی هوا و وقوع وارونگی دما طی امروز و فردا و انباشت آلاینده‌ها بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی، کمیته شرایط ویژه آلودگی هوای تهران که قرار بود فردا صبح تشکیل شود، امشب ساعت ۲۲ با حضور اعضاء در محل استانداری تهران تشکیل جلسه داد.

کیومرث کلانتری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران و دبیر کارگروه با بیان اینکه این جلسه به منظور پیش بینی اقدامات لازم برای کاهش آلودگی هوا در روزهای آینده تشکیل شد، گفت: قطعا حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از ورود به وضعیت اضطرار آلودگی هوا از اولویت‌های دستگاه محیط زیست و اعضاء کارگروه است.

وی در تشریح مصوبات این جلسه گفت: تعطیلی کلیه مهدهای کودک، پیش دبستانی و مقطع ابتدایی مدارس استان بجز شهرستانهای فیروزکوه و دماوند برای فردا از مصوبات این جلسه بود.

کلانتری افزود: ممنوعیت فعالیت معادن شن و ماسه، آسفالت وسیمان و توقف فعالیت‌های عمرانی برای فردا نیز به تصویب رسید.

امیدواریم مثل همیشه از این مطلب لذت برده باشید

مطالب مشابه »

اگر نویسنده ماهری هستی و علاقمندی رمانت رو در سایت ما درج کنی میتونی از اینجا اقدام کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا